Sezóna 2018/2019
 
Rozpis utkání
1.liga

 

Nadstavbová část sezóny:

Nadstavba 8. 6. 2019

    9:00
Arrow Racing Team Rude X Boys 9:00
FC Rotes.cz Lesní čtvr FC Hajduk Malenovice 9:50
LA Bartec Zlín Rude X Boys 9:50
Bonver Berry Zlín FC Mokrá Zlín 10:40
LA Bartec Zlín Arrow Racing Team 10:40
FC Rotes.cz Lesní čtvr FC Mokrá Zlín 11:30
Bonver Berry Zlín FC Hajduk Malenovice 11:30
FC Rotes.cz Lesní čtvr Bonver Berry Zlín 12:20
FC Mokrá Zlín FC Hajduk Malenovice 12:20
Betis ASPV SK Zlín AS Palermo 13:10
Lazio Zlín FC A je to... Zlín 13:10
Betis ASPV SK Zlín FC A je to... Zlín 14:00
Lazio Zlín AS Palermo 14:00
Betis ASPV SK Zlín Lazio Zlín 14:50
FC A je to... Zlín AS Palermo 14:50

 

Jarní část sezóny:

5.kolo 30. 3. 2019

Betis ASPV SK Zlín FC Real Zlín 9:00
FC A je to... Zlín FC Hajduk Malenovice 9:00
FC A je to... Zlín FC Real Zlín 9:50
Betis ASPV SK Zlín FC Hajduk Malenovice 9:50
FC A je to... Zlín Betis ASPV SK Zlín 10:40
FC Real Zlín FC Hajduk Malenovice 10:40
LA Bartec Zlín Lazio Zlín 11:30
FC Rotes.cz Lesní čtvr Rude X Boys 11:30
Lazio Zlín FC Rotes.cz Lesní čtvr 12:20
LA Bartec Zlín Rude X Boys 12:20
FC Rotes.cz Lesní čtvr LA Bartec Zlín 13:10
Lazio Zlín Rude X Boys 13:10
AS Palermo FC Mokrá Zlín 14:00
Bonver Berry Zlín Arrow Racing Team 14:00
Bonver Berry Zlín FC Mokrá Zlín 14:50
AS Palermo Arrow Racing Team 14:50
Bonver Berry Zlín AS Palermo 15:40
FC Mokrá Zlín Arrow Racing Team 15:40

6.kolo 13. 4. 2019

FC Real Zlín Bonver Berry Zlín 9:00
FC Rotes.cz Lesní čtvr AS Palermo 9:00
FC A je to... Zlín Lazio Zlín 9:50
Betis ASPV SK Zlín Bonver Berry Zlín 9:50
FC A je to... Zlín AS Palermo 10:40
FC Real Zlín Lazio Zlín 10:40
FC Real Zlín LA Bartec Zlín 11:30
FC Rotes.cz Lesní čtvr Bonver Berry Zlín 11:30
Rude X Boys AS Palermo 12:20
Betis ASPV SK Zlín Arrow Racing Team 12:20
FC Hajduk Malenovice LA Bartec Zlín 13:10
Rude X Boys FC Mokrá Zlín 13:10
FC Hajduk Malenovice Arrow Racing Team 14:00
LA Bartec Zlín FC Mokrá Zlín 14:00
Rude X Boys Arrow Racing Team 14:50
FC Hajduk Malenovice FC Mokrá Zlín 14:50

7.kolo 11. 5. 2019

Lazio Zlín FC Mokrá Zlín 9:00
FC Real Zlín FC Rotes.cz Lesní čtvr 9:00
FC Real Zlín Arrow Racing Team 9:50
FC Rotes.cz Lesní čtvr FC Mokrá Zlín 9:50
Betis ASPV SK Zlín FC Rotes.cz Lesní čtvr 10:40
FC A je to... Zlín Arrow Racing Team 10:40
FC A je to... Zlín FC Mokrá Zlín 11:30
Lazio Zlín Arrow Racing Team 11:30
FC Hajduk Malenovice Lazio Zlín 12:20
FC A je to... Zlín Bonver Berry Zlín 12:20
FC Hajduk Malenovice Rude X Boys 13:10
Betis ASPV SK Zlín AS Palermo 13:10
LA Bartec Zlín AS Palermo 14:00
Betis ASPV SK Zlín Rude X Boys 14:00
LA Bartec Zlín Bonver Berry Zlín 14:50
FC Hajduk Malenovice AS Palermo 14:50

8.kolo 25. 5. 2019

FC Hajduk Malenovice Bonver Berry Zlín 9:00
FC Rotes.cz Lesní čtvr Arrow Racing Team 9:00
LA Bartec Zlín Arrow Racing Team 9:50
Lazio Zlín Bonver Berry Zlín 9:50
FC Hajduk Malenovice FC Rotes.cz Lesní čtvr 10:40
Rude X Boys Bonver Berry Zlín 10:40
FC A je to... Zlín FC Rotes.cz Lesní čtvr 11:30
Betis ASPV SK Zlín LA Bartec Zlín 11:30
FC A je to... Zlín LA Bartec Zlín 12:20
Lazio Zlín AS Palermo 12:20
FC A je to... Zlín Rude X Boys 13:10
Betis ASPV SK Zlín Lazio Zlín 13:10
Betis ASPV SK Zlín FC Mokrá Zlín 14:00

Poznámka: Po vyloučení mužstva FC Real Zlín došlo k úpravě Rozpisu utkání 8. hracího dne I. ligy!!

 

Podzimní část sezóny:

1.kolo 8. 9. 2018

Arrow Racing Team FC Mokrá Zlín 9:00
AS Palermo Bonver Berry Zlín 9:00
Arrow Racing Team AS Palermo 9:50
FC Mokrá Zlín Bonver Berry Zlín 9:50
Arrow Racing Team Bonver Berry Zlín 10:40
FC Mokrá Zlín AS Palermo 10:40
Rude X Boys Lazio Zlín 11:30
LA Bartec Zlín FC Rotes.cz Lesní čtvr 11:30
Rude X Boys LA Bartec Zlín 12:20
Lazio Zlín FC Rotes.cz Lesní čtvr 12:20
Rude X Boys FC Rotes.cz Lesní čtvr 13:10
Lazio Zlín LA Bartec Zlín 13:10
FC Hajduk Malenovice FC Real Zlín 14:00
Betis ASPV SK Zlín FC A je to... Zlín 14:00
FC Hajduk Malenovice Betis ASPV SK Zlín 14:50
FC Real Zlín FC A je to... Zlín 14:50
FC Hajduk Malenovice FC A je to... Zlín 15:40
FC Real Zlín Betis ASPV SK Zlín 15:40

2.kolo 22. 9. 2018
(náhradní termín: 10.11.2018!)

FC Mokrá Zlín FC Hajduk Malenovice 9:00
Arrow Racing Team Rude X Boys 9:00
FC Mokrá Zlín LA Bartec Zlín 9:50
Arrow Racing Team FC Hajduk Malenovice 9:50
FC Mokrá Zlín Rude X Boys 10:40
LA Bartec Zlín FC Hajduk Malenovice 10:40
Arrow Racing Team Betis ASPV SK Zlín 11:30
AS Palermo Rude X Boys 11:30
Bonver Berry Zlín FC Rotes.cz Lesní čtvr 12:20
LA Bartec Zlín FC Real Zlín 12:20
Lazio Zlín FC Real Zlín 13:10
AS Palermo FC A je to... Zlín 13:10
Bonver Berry Zlín Betis ASPV SK Zlín 14:00
Lazio Zlín FC A je to... Zlín 14:00
AS Palermo FC Rotes.cz Lesní čtvr 14:50
Bonver Berry Zlín FC Real Zlín 14:50

3.kolo 13. 10. 2018

AS Palermo FC Hajduk Malenovice 9:00
Bonver Berry Zlín LA Bartec Zlín 9:00
Rude X Boys Betis ASPV SK Zlín 9:50
AS Palermo LA Bartec Zlín 9:50
AS Palermo Betis ASPV SK Zlín 10:40
Rude X Boys FC Hajduk Malenovice 10:40
Bonver Berry Zlín FC A je to... Zlín 11:30
Lazio Zlín FC Hajduk Malenovice 11:30
Arrow Racing Team Lazio Zlín 12:20
FC Mokrá Zlín FC A je to... Zlín 12:20
Arrow Racing Team FC A je to... Zlín 13:10
FC Rotes.cz Lesní čtvr Betis ASPV SK Zlín 13:10
FC Mokrá Zlín FC Rotes.cz Lesní čtvr 14:00
Arrow Racing Team FC Real Zlín 14:00
FC Rotes.cz Lesní čtvr FC Real Zlín 14:50
FC Mokrá Zlín Lazio Zlín 14:50

4.kolo 27. 10. 2018

Rude X Boys FC A je to... Zlín 9:00
FC Mokrá Zlín FC Real Zlín 9:00
AS Palermo FC Real Zlín 9:50
FC Mokrá Zlín Betis ASPV SK Zlín 9:50
Lazio Zlín Betis ASPV SK Zlín 10:40
Rude X Boys FC Real Zlín 10:40
AS Palermo Lazio Zlín 11:30
LA Bartec Zlín FC A je to... Zlín 11:30
LA Bartec Zlín Betis ASPV SK Zlín 12:20
FC Rotes.cz Lesní čtvr FC A je to... Zlín 12:20
Bonver Berry Zlín Rude X Boys 13:10
FC Rotes.cz Lesní čtvr FC Hajduk Malenovice 13:10
Bonver Berry Zlín Lazio Zlín 14:00
Arrow Racing Team LA Bartec Zlín 14:00
Arrow Racing Team FC Rotes.cz Lesní čtvr 14:50
Bonver Berry Zlín FC Hajduk Malenovice 14:50